Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mad Lion - Prit Tash

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
prit tash ta boj une veq ni click tash
ti kce me kon dush tash
mos ta nin per kerkon tash
syt krejt te ti tash
ta boj une veq ni click tash
ti kce me kon dush tash
mos ta nin per kerkon tash
syt krejt te ti tash

prit tash ta boj une veq ni click
krejt e dim se ti je sick
paparacit i ki ngat
ti secilit ja bon mat
pa komplekse ti kcen edhe trupin e then
ti qdo mashkull e kall edhe kur flen
ti ki ftesa qdo nate skem qka me zgat
ti je n'percjellje babe dite edhe nate
konkurenc nuk ki ty t'marin lakmi
ti ki shum fam hiq pa dal n'tv
ti jeton veq vet me shoqe per lezet
uh sa nxet me ty n'krevet
n'club ti kur kcen pa frym i len
po shtyhen kush i pari po t'nxen
vet prezenca jote me stilin e lire
pse je e veqant njerzt i bon mu ni mire

prit tash ta boj une veq ni click tash
ti kce me kon dush tash
mos ta nin per kerkon tash
syt krejt te ti tash
ta boj une veq ni click tash
ti kce me kon dush tash
mos ta nin per kerkon tash
syt krejt te ti tash

ky sen osht per ty ti kshyrum n'sy
mos ta nin per kerkon hajde ktu me kcy
her posht her nalt me trupin e qart
qdo sene qe e bon ti prezenton art
qo doren nalt
hajde hyp me neve se je shum e kallt
kjo nate perfekt tu kcy e tu pi
meri shoqet tani edhe une vi
dej n'mengjes me t'pas afer une ty
sma nin per asnjo me kshyr me sy
u kall atmosfera kallabllak te dera
na lypim femna e femnat frajera
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)