Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mad Lion - Na Erdhen Kta T'hujt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shum kom emocione ksi kang kur boj
Realitetitn per dashni veq une jau kallxoj
Ju kujtohet kanga jem veq edhe nje here
Realitet i pa shlym qe jet n'zemer perhere
Ma heret ka pas dashni n'dit sodit mo nuk ka
Kurkush spe don kerkon nese pare ai nuk ka
Sot pare kush ka lun edhe me shtet
Qifti i babes tem e ka femnen 18 vjet
Prindi tani po thot spo ma merr kurkush qiken
Sta merr kurkush bitchin fucking barbiken
Gruja e trathton burrin per pare e fame
Femna tona n'xhip na po ecim kame
Gruja e thmija me t'hujt burri qka po pret
Ksaj nuk i thojn dashni po i thojn kjamet
Burri qyqan n'shpi u met veq vet
Varfnija e madhe trut po ja qet

Na erdhen kta t'hujt e na prishen rinin
Na erdhen kta t'hujt e na hupen dashnin
Krejt kena mi la ne boten tjeter
E kundershum ZOTIN per ni cop leter
Na erdhen kta t'hujt e na prishen rinin na prishen rinin na na prishen rinin
Na erdhen kta t'hujt e na prishen rinin na prishen rinin na na prishen rinin

Qka po pret ski qka pret kjo osht e vertet
Pak ka asi burra qe jon te vertet
E kena lshu n'ler per kurgjo mo spo na nin
Shum dollovere n'Kosove po edhe Prishtine
Krejt kan ndryshu dashnia u hup
Tash e kena n'gjak njoni tjetrin me kup
Krejt po vjedhin kan harru qe kan me dek
Ne ket bot knaqen n'tjetren kan me hek
Djali po bohet qik e qika bohet djal
U sjell bota mrapsht kto nuk jon veq fjal
Veq kush rren se dashni mo nuk ka
Dashnia e njerzve moti me pare u la
Sa thmija po kan sa nana u met pa djal
Politikanat me t'hujt premtojn veq fjal
Syt i kena qel po krejt terr po na qet
As me vesh mo spo nijm ku je o kjamet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)