Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramos Aliu - Pa Frymë Më Ke Lënë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pa fryme me ke lene
Per her t'par sot kur te pashe
Me duhet ta pranoj
pa fryme me ke lene
Te afrohem ty sa kam deshire
dy fjale me ti thene
zemren ma ke marr
Cila je ti,nga po vjen
Zemren time qe po e nxen
ref;
Kjo bukuri e rall po me shton malle
Zemra po me digjet me shkruan ne balle
Sa shume jam pendu qe te kam shiku
Deri t'jesh e imja ska me u qetsu

Aromen tende tash e ndjek
Ne Ç'do vend qe kaloj,pres qe te takoj
Po digjem zjarre e nuk kam durim
dua qe ta dish sa te deshiroj
Cila je ti,nga po vjen
Zemren time qe po e nxen
ref;
Kjo bukuri e rall po me shton malle
Zemra po me digjet me shkruan ne balle
Sa shume jam pendu qe te kam shiku
Deri t'jesh e imja ska me u qetsu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)