Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Provom Pak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref..L.M
Provom pak ajt provom pak
Provom pak ajt provom pak
Provom pak ajt provom pak
Provom pak ajt provom pak

eniZz (RS)
Hajt thuje ata qe t`pelqen
Edhe ata qe don me pas
Hajt thuje pak pak ma shpejt
Se qishtu ti je ka m'plas
Hajt thuje emrin tem
eniZz poppa ty t`pelqen
E bojna bashk nuk ka problem
E masanej ti vet vjen
Per mu nuk ka problem
Veq hajde pak ma ngat
Per mu nuk ka problem
Ti ti ti PROVOM PAK./...

Ref. L.M
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak

Hajt thuje
Hajt thuje
Hajt thuje
Hajt thuje

Monni (RS)..
Nuk e di pse pe mohon
Kur krejt e din se ti um`don
Nese ki diqka pra kallzom
Se krejt çka t`vyn un i kom
Krejt çka t`vyn un i kom
Asni sen nuk um mungon
Monni krejt ty ti kallzon
Veq me t'prek niher a bon
Krejt qka t`vyn un i kom
Asni sen nuk um mungon
Monni krejt ty ti plotson
Veq niher me t'** a bon

Ref. L.M
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak

Lyric Master
Ajt thuje ate qe t`pelqen
Ajt thuje ate qe t`pelqen
Ajt thuje ate qe t`pelqen
Ajt thuje ate qe t`pelqen ajt thujee

Ref. L.M
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak
Provom pak hajt provom pak

L.M
Ajt thujee
Ajt thujee
Ajt thujee
Ajt thujeee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)