Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik & Band - Premtimi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dita ndal një lamtumirë e thamë pa fjalë neee
Ty s'të fal, si hije pas do mbetesh prapë
dhe s'do dëgjoj,
më emrin tënd të kthyer, në një çast që ne s'do ndajmë

2x
Je premtim që s'do mund të mbaj dot gjatë
Je moment,por që ndjen nderkohë më larg
Dhe sa herë të më thuash të dua do t'ndjej un do ndjej ty të ndjej por kam frikë të të kem s'do
mendoj ktë herë

Natënn dal që dhe dikush dikur të iku****
Heshtja zgjat për fjalët që ne i thamëë u kthyen prapë emrat tanë të shkruar në një libër qëëë s'do
ndaaaal

4x
Je premtim që s'do mund të mbaj dot gjatë
Je moment,por që ndjen nderkohë më larg
Dhe sa herë të më thuash të dua do t'ndjej un do ndjej ty të ndjej por kam frikë të të kem s'do
mendoj ktë herë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)