Mery - More

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
T.B.A nr.1 inatqor mo nuk ka
Kur tja nisim na me sha inat-g kan mu vra
Per ata qe dojn bela na me gjak kina mi la
Se kush osht e verrteta edhe vet kan me pa

Yeaaaa
Mery Mery Merytoni
Buja Buja
My shqipe Dredha
What's Up
T.B.A motherfucka

Mery

Qe hajt pe gjuj edhe njo
sikur bume eksplodume
Po vi mi barazu
kto karierat e deshtume
Po bona gati
popo t'pergjaki
Ky sen i shkon direkt atynve
qe ma kan inati
Per keq a mir
duhet me dit shqipet jon tu prit
Seni jem si drog ka mu shit
Neper rrug sikur zhug
sa qim none ka mu tut
Sa qim nani ka mu zbut
sa qim nani ka mu zhduk
Yeeaaa ki hi n'gjak me RREBELA
BRIGADA NR.1
naper rrug si boksera
Shqipet e Verteta
t'Verteta t'Verteta
Hajde vizitom
nese tu ka merzit jeta

Po don me dit qysh e boj
Dallimi shihet ktu se un e ti sjem nisoj
Boommm po kerset
kerset me lezet
Une e boj vet mu shty me mu nuk ta qet more
T.B.A
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)