Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xeni (Shkelzen Jetishi) - Ti Ne Zemre Time

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
X2
As ni fjal djal nuk ta luj merri zemer Shkruj mos e le asnje met mbet per Dashni tvertet

X2
Ti ne zemren time
Bota le ta din e
E une zemres tende
Qkat lyp ka mej dhan e

X2
Me pas dal me tjeter vajz tdilshin Njeqind fjal
Me pas dasht tjeter kond rahat stkisha lan

Ti ne zemren time
Bota le ta din e
E une zemres tende
Qkat lyp ka mej dhan e
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)