Më mbaj mend (për 1 muaj)

Infinit - Vetem Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eyo Rruges Krejt vetem Menoj Per Fatin Tem ...
Un Kam Gabu e Di Ku Qendron Gabi Jem ....
Un Tash Ket Gabim Smund Ta Permisoj ....
Neper-Mjet Mikrofonit Falje Te Kerkoj ....
Falje Te Kerkoj Un Ty Zemer ....
Un Ty Te Du Edhe Pse Ste kam Ne Zemer ....
Nuk e Di Per Qa Tjeter Jam Fajtor ....
Veq Falje Te kerkoj...
Sikur Bota Te Rikthehej ...
Te Vazhdonte Cdo Gje Nga e Para ...
Do Degjoja Fjalt e Tua Edhe Kurr Nuk Do u Ndalja ...
Po Tash Skam Ca Me Than Koha Smundem me u Kthy Mrapa
Veq Mendo 1 Deshir Edhe Ktheje Koken Prapa....
Mendo Per Nijon Sikur Ta Kesh Para...
Ti u largove Vetem Per 1 Gabim ...
Ty Te Mesuan Tradhetin Te Me Suan Dredhin...
TE MESUAN VETMIN VETEM PER 1 Gabim ....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)