Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Kertusha - Nga Fillimi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ngaaaa nga fillimiii
je gabimi me i maaadh
nga fillimi je gabimi
nga fillimi je mashtrimiiii
skam me te faaal
katastrof e ke pesu
se je genjeshtar genjeshtaar
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)