Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Ani Motra Kur Te Vogla Ishim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A e din moter kur te vogla ishim
O e o
A e din moter kur te vogla ishim o

Gjithmon bashke o lujshim e rrishim
O e o
Gjithmon bashke o lujshim e rrishim o

Kur u rritem e u banem te mdhae
O e o
Kur u rritem e u banem te medhae o

Lidhem besen o per mos me u ndae
O e o
Lidhem besen o per mos me u ndae o

A din moter besen qe e dham e o
O e o
A din moter besen qe e dham e o

T'mire t'keqen bashk kemi me ndae
O e o
T'miren t'keqen bashk kemi me ndae o.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)