Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Xhons - You Drive Me Crazy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te duash dikë ne jet
te japesh qdo gje ,qdo gje te vertet
me thuaj qdo nat pse sflet
(l'm sory baby skam koh vertet,vertet)3x

You drive me crazy
dhe pse ndonjeher me harron
you drive me crazy
dhe pse asnjeher nuk esht von 2x

You drive me crazy
dhe pse ndonjeher me harron
you drive me crazy
kthehu tek un sa nuk esht von

Me thuaj ku je tani (right now right now)
Ateher kur me duhesh sje ti (you know you know)
q'kerkon me teper nga un sedi
dhe pse te kam dhene me shum se sa me dhe ti 3x

you drive me crazy
dhe pse ndonjeher me harron
you drive me crazy
dhe pse asnjeher nuk esht von 2x

You drive me crazy
dhe pse ndonjeher me harron
you drive me crazy
kthehu tek un sa nuk esht von

kthehu tek un sa nuk esht von 5x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)