Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ghetto - Gangsta Lady

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eyoooo nasty girlshum pom pelqen
shum po du me dita je qik problem
a je si unese nime pom pelqejn mrrolat e tua
skoke per tjertti koke per mua
athuaa ? veten e vesdita jem erdh
me marr 1 femenme zbulu sene dej n`mengjez
me pi bari me tome kon nonstop hajj
ajo o zemra jemun jom gangsteri i saj
n`holliwud mu bo yllprap mes i njejttii
tatton e kom n`zemergangstaa lady
JO sjom slim shadyjom YOUNG YOUNG ghetto
mka me veti po sem shehse jom si shadow
t`isha kon me tokisha pas tjeter bott
veq na 2 vettjeter kush mos tu fol
2t shtrittu nejt si me kon t`pit
fell tu kqyr n`syndjenjat ti rriitt...

Refreni: 2x
Gangstaa ladyy i love the gangsta lady
i love the nasty girleeee eey gangsta lady

eyo HELLO bad chikune jom badboy
po du me kon me ty se nuk koke nisoj
se nuk koke si tjeratpo mi dishe vlerat
shum e mire si e jemja pot vjen eraa
ajde e bojm 1 biznissbashk jeten e nisim
dhezma spllifin ajde e shkrujm filmin
bojm sexmos meno qe jom pis
po du me bo 1 qik me ty kur t`rritet mu bo miss
ose naj djal me bome kon kejt atfsi
kur bohet i madhko me kon ma i miri mc
diten e presmomentin kur ti ma kap doren
unazen n`gishtey gangstaa a po martohum
dammnn yeahhgive give to me baby
ti e din qa duuse ti jee gangsta ladyy
yeeep qet jet e dubashk me ty me jetu
gangstaa girltu fluturuu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)