Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ghetto - Outro Young Ghetto

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
eyy hapni vesht a po nin kush osht ky reper i ri qe o ka bon gerrdi ap e nin albumin a po doket ndryshe koke budall e um thu sen spo vyshe seriozisht um keshet me juve bala me ni kajk per femer publiken un e kalla shumica bohen kishe sdi sen fuck man hashiqare po shihet se emri jem o tu u permen kallxom psee plak veten kur un e prezentoj veten ata plot rrej e un e thom t'verteten me rima e qes jeten tem e asniher tjter kujt jom shqiptar man edhe i kupjon t'hujt sdi qa kari mu kan pik pe kopjon spe kupjon fati qe po heci e dikujt hic spo ja don aj qe um prek tenton veq koh osht ka harxhon ma von gjithkushi e kupton se pernime ZOTI M'don eeyyhh kur ZOTI M'don qa kari po munhosh mem bo keq MaddaFakka ALBUMIN e kom boo per kejt ata qe thojn skini bole ne rep qe merri bolet e mija e shtini ne xhep bich
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)