Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shyhrete Behluli & Shkelzen Jetishi - Ku Je Ti Moj Zanë

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I
HAIIII, KU M'JE KANË OJ ZANË
NAKUN MOS JE DHANË
JAM E RE BRE DJAL-E
AS NËRMEND SE KAM
HEEEJJJ - HEJ
AS NËRMEND SE KAM

II
HAIIIII, KU M'JE KANË OJ ZANË
ME QERPIK TË ZI
JAM E RE BRE DJAL-E
MATEM ME FLORI
HEEEJJJ - HEJ
MATEM ME FLORI

III
HAIIII, KU M'JE KANË OJ ZANË
ME FLOK KAQURRELA
JAM E RE BRE DJALË
PRIT SA T'VJEN PRANVERA
HEEEJJJ - HEJ
PRIT SA T'VJEN PRANVERA
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)