Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Fetahu - Emine Emine

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nji shpazti ne zemer e kam ,
aman emine,prej ate dite qe u pame,
shpirt oj emine
Nji shpazti ne zemer e kam ,
aman emine,prej ate dite qe u pame,
shpirt oj emine
Emine emine ,aman emine ,
emine emine kthehu emine
Emine emine ,aman emine ,
emine emine shpirto emine
Qe sme dole ne takim amen emine ,
qe sma bane at takim shpirto oj emine
Qe sme dole ne takim amen emine ,
qe sma bane at takim shpirto oj emine
Emine emine ,aman emine ,
emine emine shpito emine
Emine emine ,aman emine ,
emine emine kthehu emine
Emine emine ,aman emine ,
emine emine shpito emine
Emine emine ,aman emine ,
emine emine kthehu emine
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)