Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - S'ki Me Ik

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Krejt ate kohe qe ta kom dhon
nuk e ki mo,jo,se boll u bo
u merzita tu t`prit
veq ni hap me qit
se di,pse gjithmone ik.

Ti pom bon mu ni mire
po e kom veshtire ty sot met rezistuu.
Spo du met lon mem `Rrshit
se je tum nxitt,tash e di un` qysh mu sill.

ref 1x

Pot vi kadale
Ti pse u nale
Vi t`shty me qellim
e ti kerkon falje
prej ni ushtime
po ki dyshime
shlirohu pak,un` kthehna prape (prape).

S`po nalna,S`po nalna
`S`du mu nal pa u tejkalu normalja 2x.

S`ki me ik
S`ki me,S`ki me ik,ik
S`ki me ik, se nuk t`lo me ik ik

S`ki me ik
S`ki me,S`ki me ik,ik
S`ki me ik,se nuk ki ku ik ik.

S`ki me ik
S`ki me,S`ki me ik
S`ki me ik, S`ki me Ski me ik ik
S`KI me ik,Ski me ik
S`ki ku iik,,edhee pikk.

Kete here ,nuk ki me mar
fjalen-fjalen-fjalen-fjalen
Kete naate un` du met qu
higher-higher-higher-higher

qysh `n fillim kur t`pashe
e kom ndi e kom pas ni ndjenje t`veqant
Ksaj radhe spo du
Met lon n`dor kurgjo
krejt nen kontoll du me i pas.

ref

Pot vi kadale
Ti pse u nale
Vi t`shty me qellim
e ti kerkon falje
prej ni ushtime
po ki dyshime
shlirohu pak,un` kthehna prape (prape).

S`po nalna,S`po nalna
`S`du mu nal pa u tejkalu normalja 2x.

Ski me ik,ski me ,ski me ik ik
S`ki me ik,Ski me,Ski me ik ik 2x

S`ki me iikk Ski me S`ki me ik ik
Ski me ik
Ski me iik
Ski me iiik
Ski me iiiik.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)