Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Faqolli & Deep System - It's Time

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
It`s time

Jeta:

Do you wanna party
common everybody,
the rhythem takes your closer
feelings and emotion.

Aiden:

All night long
rocking on the dance floor
feeling so right,eya eya
All night long
your body is no noty
it`s turning me on,eya eya.

Ciupy:

I fell the fever
when you are around me.
My heart beats faster
you take me where I need to be.
Don`t have no reasons
I just can`t stop loving you
the way you move girl
you make my fantasies come tru.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)