Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eazy B - Diss Pakica

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref X2
'Non Stop E Boj
Bittin Ty Ta Rrzoj
Wet Une Knoj Edhe Ty Ta Lshoj

Rap.
Non Stop Une Repin E Boj
Bittin Me 1 Kong Ta Rrzoj
Wet Une Repin E Boj
Ty Fuck Bitch Ta Boj
Shum Her Une T'Zhvilloj
Veten Une E Ngacmoj
Zhvillimin e Trunit Ta Boj
Huwhauwha Kur Nuk Deshtoj
Per Kta Fuck Inat-G
Un Per Ta Jam Bela-G
'Gjdo Her Ma Plakaa
Shuplaka Poo Rehen
Edhe Me Shtaga'
Pse Po Don Me Qillit
Kur Se Din Orarin n'Beat
Shkoni Ju Rrot Somes
Se Pe Ju ** At Pidhin E Nones
Gjdo Her e Baj Ma Trent
Se Ju Jeni The Endd.
Nese Nuk Beson Bone Ma Trent
Une Repin e Silli Me Ni Gisht
Wet Une Jom Real
Ti Nuk Besson E Di
Se Ta Kom ** e Pe Wajton Si Fëmi.

Ref X2
'Non Stop E Boj
Bittin Ty Ta Rrzoj
Wet Une Knoj Edhe Ty Ta Lshoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)