Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nasty - Baby

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nasty
Diedon
Dossty

Reff(2x)Diedon:
ej BABY ajde kce me mu
ket nat kurr nuk ki me harru
nuk ki me harru oOoo
kur je me mu oOooo

Nasty:
Back a Back I know you like that
I`m the MAGIC BOY and I`m get some hard swag
pare flow style kena femna t`mira
kavaler dej n`pik t`mram plotsus deshira
ej ma e mira qu kce me mu pom kall ka pot shoh
si princesh je tu vizllu
bima edhe njo
edhe dy
edhe tri
kejt gotat nalt sot me pi pa kufi
ej o man this is how we do
qdo nat xhepat ding mos ta nin kur je me mu
un jom fajtor qe ti mir kalon
un jom fajtor qe ti kurr mo sum ndrron
lej kejt anash sonte veq un kom rensi
BABY fuck the rest and come dance with me

Reff(2x)Diedon:
ej BABY ajde kce me mu
ket nat kurr nuk ki me harru
nuk ki me harru oOoo
kur je me mu oOooo

Diedon:
Veq met pa ty energji m`jep gjithqka boj
kur jom me ty krejt deshirat ti plotsoj
b bashk me thy ajde realitet
e fluturo me mu me sy i she krejt
me ndjenja ki mi perjetu u u uuu
tu vallzu me ty ti e di qka lypi une
ti bone ti dridhe ti shkune
bone ato qe m`pelqen te ni femen
je per met marr shembull
dikur ke pas emer um fol per ty zemer

Dossty:
What's up What's up
Hands up everybody
sot kejt me kall se po vjen ma i madhi
hajde te une ose une vi te ti
perjetoje ket nat VIP ki mu ni
ama doren BABY je kejt style BABY
dridhe belin BABY kur je me mu BABY
je perfekt e pa prekt sje e njejt
e kom vrejt syt ka na i kan krejt
B B BABY
P P pshtille e sille
P P percille e fille
P P puff
ik mi foll druft
te na nuk ka eruf

D D dosstyy
OK

Reff(2x)Diedon:
ej BABY ajde kce me mu
ket nat kurr nuk ki me harru
nuk ki me harru oOoo
kur je me mu oOooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)