Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Mes Dy Zjarresh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa here do te lagohesh do ta kesh veshtire
sa here do te afrohesh nuk do te ndjehesh mire
a kam faj une qe te pyes apo ti qe pergjigjesh
a kam faj une qe ndez zjarr apo ti qe me ben te digjesh

Ref. 4x
Nje dite mire nje dite keq nje dit qaj e nje dit qeshë
deri kur do te gaboj mes dy zjarrev dot te jetoj

Sa here do te lagohesh do ta kesh veshtire
sa here do te afrohesh nuk do te jesh mire
a kam faj une qe te pyes apo ti qe pergjigjesh
a kam faj une qe ndez zjarr apo ti qe me ben te digjesh

Ref. 6x
Nje dite mire nje dite keq nje dite qaj e nje dite qeshë
deri kur do te gaboj mes dy zjarrev dot te jetoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)