Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vlora Vejseli - E Treta E Verteta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Aj thot zemer ky thot zemer
dhe asnji ste thret ne emer
aje zemer per nji kafe
për çdo dit te njejtat llafe

Jo sjam per ty zdua asnji fjal
dije mir tjeter kujt
zemren timeja kam fal

Me avantura nuk shkon jeta Ref....
Princin tim un vet e gjeta
njeher ne zemer mrok shigjeta
ska e treta e vërteta

zdua lutje propozime
eshte e mbyllur zemra ime
dashurin qe ka shpyrti
nuk arihet per se dyti

Jo sjam per ty zdua asnji fjal
dije mir tjeter kujt
zemren timeja kam fal

Me avantura nuk shkon jeta Ref....
Princin tim un vet e gjeta
njeher ne zemer mrok shigjeta
ska e treta e vërteta
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)