Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Adnan Kamberi - Te Du Shum Te Du

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hapi syt e mos i mbyll
un jam djell e ti je yll
kur ti qesh me disponon
per ty kengen e kendoj
te du sa te du
te du shum te du
te du sa te du
te du shum te du

Refr.
hajde hajde ti moj qik
sikur hana po shendrit
je e bukur sikur drita
je ajo qe un e prita

Kur ti qan un behem lot
nuk te ndroj me askend nbot
mos mendo se te haroj
vetem ty te dashuroj
te du sa te du
te du shum te du
te du sa te du
te du shum te du

refr.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)