Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija - Shkretetire

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dhimbje e dashur miresevjen me ke munguar, zonja lumturi prap tek une te ka derguar,kuren ende jo per ty se kane kerkuar por ashtu si erdhe ke per tu larguar.
Fjalet duket sikur kane mbaruar,nje kemishe bardh e zi ne mur eshte harruar
....

Ref:
Sepse Jam E Lire
Jam Ajer,Psheretime
S'kam Krah Por Nje Deshire
Te Jem Yll Ne Hapesire
Po Sot Jam E lire
Jam Ajer,Psheretime
S'kam Krahe Por Kam Nje Shpirt
Sundimtar Dhe Ne Shkretetir

Duket sikur toka peshe me nuk mban, lulet ne pluhur jane kthyer per bletet ska me mjalte,por me radhe planet por me radhe..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)