Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vali Kuqi - Kush Humbi Me Shume

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S'je ajo qe kam enderruar
Dhe tash e kam kuptuar
Se kush ishe ti
S'kam pse ta jap rastin tjeter
Kur ti nuk vlen me teper
Ne syt e mi

Kush me del nga zemra
Jo nuk kthehet brenda
Tregom:ti a une
Kush humbi me shume
Kush me del nga zemra
Jo nuk kthehet brenda
Tregom:ti a une
Humbi me shume

Ti ishe si nje aktore
Qe rolin vet e zgjodhe
Ne dashuri
S'kam pse ta jap rastin tjeter
Kur ti nuk vlen me teper
Ne syt e mi

Kush me del nga zemra
Jo nuk kthehet brenda
Tregom:ti a une
Kush humbi me shume
Kush me del nga zemra
Jo nuk kthehet brenda
Tregom ti a une
Humbi me shume
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)