Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr.Gipa - Ajo

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ejj une pi ngaj permas po sen e nzo Okey po provoj nese smuj ti ta loLema mu me to po du me u njoftu Edhe pse i ngaj permas une sjam dashuru
Ti apet po don po prap spo bon prap Po lyp ma shum me to 1 nat me shku ngjumDalja niher osht secili mu kon prezentSe e krym me kto ather e shtipy pervend
Pe sho chat artisten se di a mo atyKur nclub se kom pa vech per mu o tu hiSe di cha po thu se ajo mdon muShom i fort jom un mund me te ta veretu
Mu shum po mpelqen se ki njet sen e nxen Edhe kur tjesh me to ti ajo per mu tlenAjo pe din qe un jom ma i mirAmo kur o me mu e di qe jom i shtir

Ref:
Ejj une pe sho une pe njo jo thot ajoEjj une pe ndjej ti po nalesh un po du hala:2x

Verse2
Kthena mbrapa apet representKthena si bauss inatxhit kshirin shtremtKnoj apet me dijt qe je atyNese vonohesh pak edhe koncertin e shtyj
Edhe pse sjom me ty mun me t'thon gru Sado thu qe sje me mu un apet tdu tdu Smuj me pranu qe me ty nuk jom Sjom fake po apet po trej po tboj llom
Saher vij knej dj tonat ti lshoje playSaher eshte ajo nrethin un nxetsin e vrej Nese nuk je me neve ather ma mir prit jashtBaby smun me dit dashnia mpreki na aa aa lt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)