Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - Ska Rendsi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Everyday
I`m
Shuffeling

Rep.1:
2TON +1 milion ton merre si msim edhe definicion
apet e menon menimin edhe meniher ki me than
kta normal nuk jon !
menemadh sbona me ni njeri qe ka rrespekt per mu .. JO per lek
edhe nese kom prap koh menimin e kom me ni sen qe ngohet DIREKT
N`spikera une muna me bo sen t`mir
si mu kon i Autorizun
pa DHUN edhe me Autotune a pa Autotune ...
nuk lun ROL nese ni mas kongen E DON do me than PELQEHET !
edhe nuk vrehet qaj dallim kur me ni CLUB atmosfera Nxehet
EY.. duni me dit me naj ven a ka repera tjer si 2TON
lodhesh besom lyp kot se nuk EGZISTON !

Everyday
I`m
Shuffeling

Reff.4x:
Hello per krejt
pak ka t`vertet
krejt ta bojn rrafsh
para syve
kur ti me ta bon
bised ... !

Rep.2:
UNE nuk kom nevoj per KYQJE
dine krejt se nuk um Intereson ajo pun
Hajt gjema ni reper qe si UNE me FLOW lun
Sun e pershkrun se nuk pershkruhet
veq thuhet qysh luhet me FLOW
nese nuk ec mir definitivisht nuk ki qka me BO!
OU ...
NO !
nuk ka nevoj me cek mnyren tem veq une e DI ...
nuk jom ka boj filozofi fjalt qe fliten Ska Rendsi

2x:
ska rendsi per fjalt qe thuhen edhe flitet UNE e boj temen me muzik edhe v VLERA Rritet ...

Everyday
I`m
Shuffeling

Reff.4x:
Hello per krejt
pak ka t`vertet
krejt ta bojn rrafsh
para syve
kur ti me ta bon
bised ... !

2x:
ska rendsi per fjalt qe thuhen edhe flitet UNE e boj temen me muzik edhe v VLERA Rritet ...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)