Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitore Sheshivari - E Di

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne nje Moment,
kur ti nuk e pret,
i zene ne befasi

kur mendja s'te shkon,
per lidhje te re,
dhe kerkon liri

Ateher une veproj,
Q'do gur e rrotulloj,
nuk zgjedhi mjet,
derisa te nenshtroj

Refrain:
Zemer e di,
mire e di,
se ti dot jesh me mua,
ske ku ik Darling,
se i dua buzet tua.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)