Më mbaj mend (për 1 muaj)

Master D - Nuse Oj Nuse

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Skeezy:
Nause oj nause oj nause tetovare
ahh si na kalle moj ahh si na kalle
e bukur punetore kjo nause tetovare
ahh si na kalle moj ahh si na kalle

Master D:
perqdo dit tshoh te ballkoni
mule nause se tbjen telefoni
mashallah e sduhet me tmar msjashe
po m'erdh burdi jote krajen ma ndan dyshe

Master D chorus
Nuse nuse kjo nuse Gostivari
aah si na kalli moj ahh si na kalli
e bukur punetore kjo nuse Gostivari
ahh si na kalli moj ahh si na kalli

Skeezy:

perqdo dit tshoh te ballkoni
mule nause se tbjen telefoni
mashallah e sduhet me tmar msjashe
po m'erdh burdi jote krajen ma ndan dyshe

Skeezy verse:
Nause oj nause oj nause tetovare
ahh si na kalle moj ahh si na kalle
e bukur punetore kjo nause tetovare
ahh si na kalle moj ahh si na kalle
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)