Më mbaj mend (për 1 muaj)

Njomza Hyseni - Ti Ki Talent

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Verse I -
Bonu gati se po vi
amo ksaj here s jom vet ,
jom me shoqe du me pi sonte ska intelekt
me ty spo du me fol ama du met pas perballe , krejt shka ka rreth meje sonte po du mi kall
nashta nuk jom e vetme , po si une s mundesh me gjet vet qona edhe aty ku jon ma shum se 10 mije vet
Zoni jam o qasi qe ty t bon per veti , hajt Zemer se dalim ja me 3 ja me 8 ...

Ref : Nuk ma ndin mu qe s pershtatesh me mu nuk do koment ky element
jam une ajo qe ndalem kur du , ne qdo moment , te hy edhe ne mend ..

Verse II -
Ti ki talent per me bo kit san , amo une e boj ma mir se mu en zemer me flen , Duhen dy fjale edhe 1 bitt , garant ta boj hit .. seni u shit
s kom nevoj mu desh , s kom nevoje mu bo bajat , s kom nevoj mi qit jasht veq mu dok ma HOOT
jom e njejta ne zo , jom e njejta ne flow , un i kom krejt shka m vyn e ti nuk ki bash kurgjo ..

Ref : Nuk ma ndin mu qe s pershtatesh me mu , nuk do koment ky element
jam une ajo qe ndalem kur du , ne qdo moment , t hy edhe ne mend ..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)