Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - Per Mua Je Dashuri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti mund të jesh dikush tjetër
që zemrën time gjall m'ban
ti mund të jesh një gënjeshtër
për mua je gjithçka

Ref:

Për mua je dashurii
nuk do pendohem edii
se kam jetuar un
kam jetuar shum

Un mund të jem dikush tjetër
në zemrën tënde kush jam
un mund të jem një gënjeshtër
më fal të dua më fal

Ref:

Për mua je dashurii
nuk do pendohem edii
se kam jetuar un
kam jetuar shum
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)