Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjira - Baby

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jemi në fazën e dytë
Dhe çdo gjë duket perfekt
Je pak si zemërftohtë por mua me pëlqen
Me thonë qe s'më përshtatesh hiç
Besoj qe unë ma mirë e di
E di se si je ti!

Thonë qe ti nuk kujdesesh
Qe ty hiç s'ta ndien
Krejt po çuditen pse ti nuk më thirre
Oh -- ho kjo dashuri
s'ka nevojë për dëshmi!

Refreni:

O baby baby unë dua t'jem me ty
Oh baby baby ti e din qe ty t'kërkoj
Oh baby baby unë dua t'jem me ty
Oh baby baby dashuria jone s'është lojë hej

Ti do që të thërras
Ti do që të flasë
Çdo natë çdo natë

Ti pret për një çast
Ti pret për një rast me mua me mua
Ti e din qe ty t'kërkoj
Si ty unë oh oh
A e din se ty t kërkoj ?
Oh o si ty unë nuk gjej

Refreni 2x

O baby baby unë dua t'jem me ty
Oh baby baby ti e din qe ty t'kërkoj
Oh baby baby unë dua t'jem me ty
Oh baby baby dashuria jone s'është lojë hej

Ye im singing this one for my baby
Zemër ti e din qe vetëm ty t'ndjej
Sa herë qe t'shikoj ty unë e vërej
That you are my baby
And lately
Jemi unë e ti baby
Se tjerët nuk kanë rëndësi baby
Se tjerët nuk munden me dit baby
Sa vlen ti për mua uhh uhhh

Refreni 2x

O baby baby unë dua t'jem me ty
Oh baby baby ti e din qe ty t'kërkoj
Oh baby baby unë dua t'jem me ty
Oh baby baby dashuria jone s'është lojë hej
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)