Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Zikolli - Me Ty Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur e di nje zot le ta di kjo bot le ta di se sa te dua jam per ty e je per mua 2x Ti je ajo qe per ty un marr frym do te dua sa t kam jet o shpirt Asgje tjeter n ket bot s dua vetëm ty oo per met pas 1000 vjet me ty t jetoja me ty zemer mduket pak 2x Kur e di nje zot njerzit flasin kott le te flasin le te flasin se keshtu e patem fatin 2X Ti je ajo qe per ty un marr frym do te dua sa t kam jet o shpirt Asgje tjeter n ket bot s dua vetëm ty oo per met pas 1000 vjet me ty t jetoja me ty zemer mduket pak 2x Asgje tjeter n ket bot s dua vetëm ty oo per met pas 1000 vjet me ty t jetoja me ty zemer mduket pak 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)