Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Zaimina Vasjari & Gold AG - Forever

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Zaimina:
Na ehi..na ehi..na yeah..Ehi..Ahahah

Gold Ag:
O llokum Shipnie qashtu veq kesh
E di qe um don edhe kur sum mer vesh
Para dhe prapa po don me kris
Po du met hanger po s'po di ka me ja nis
Vera e nxeht kto pasoja i ka
E mat nxeht se ti kogja moti s'kom pa
Jom kat mendoj n'ondrra për nat
Pom doket po duhet pushimin me zgat
Deren perball saher del na kall
Ftyra i kesh kur takohum n'shkall
Veç 1 sen t'vogel pe lypi pi teje
Neser kur del mer çader ngat meje
Se kam pamje t'mir ka me kthy kryt
Ti rrezitu ndill e une ti rreziti syt
E pastaj kur te lodhesh dhe do relaksime
ti sikur dielli perendon tek dhoma ime

REF..2x
Zaimina:
Forever you'll be love me
Forever you'll be want me
Forever you'll be hold me BOY
You'll be mine..uhuu..Yeah

Gold Ag:
Rri ma ngat meje hiq mos ta nin
E jona o krejt Tiran e Prishtin
E nese naj her t'kapin tripa t'merzis
Vi une knej zemer per dy or e gjys
Gajlen mos e baj se kthena apet
Ja hajde ja po vi se spo rrihet vet
Tripi po dihet edhe vet pe shef
Per fund ni "mpuc" ku ta ki qef

REF..4x
Zaimina:
Forever you'll be love me
Forever you'll be want me
Forever you'll be hold me BOY
You'll be mine..uhuu..Yeah
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)