Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - Nje Ore Me Shume

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne ore me shume
ska vlere te ndalem
Mbaroi gjithcka pse
pret te kthehem
Spo di te flas me
ke plagosur fjalet
Te rrish me ty ka
vetem dhimbje

Skam besuar se
do te vrapoja
E lenduarr ruges
ku kendoja

Nuk te njoh jo sa
shume ke ndryshuar
Te shtrengoj por sot
me dhembin duart

Asnje kujtim sot
je pa emer
Ky vendi shkrete
pse quhet zemer

Mos prit te qaj
ato qe kam kaluar
Nje ore mjafton
per te t'harruar

Skam besuar se
do te vrapoja
E lenduarr ruges
ku kendoja

Nuk te njoh jo sa
shume ke ndryshuar
Te shtrengoj por sot
me dhembin duart


JOOOnuk po di te
them a beme gabim
Dua vetem ta kuptoj
cfare ndjej per ty
sot

JOOO une nuk pres

nga ti asnje pendim
Pas nje ore do
mesojme cfare humbem
une dhe ti

OOOOOOOOOOOO
uuuuuuuuuuuu
Skam besuarse.................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)