Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vlora Vejseli - Fati Im

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
fjala humbi krejt
u helmova shpejt
dashuria shkoj
dhe perfundoj
do te behemn lot
do te behem shi
sepse ne ket bot
vujta per ty

ref,,Kjo ishte fati im
nje rug qe nuk ka kthim
nuk ishte dashuri
por thjesht nji tradheti

Te deshta ty me shpirt
dole krejt i pa prit
i gjith aj gezim
ishte mashtrim
do te behem lot
do te behem shi
sepse ne ket bot
vujta per ty

ref,,Kjo ishte fati im
nje rug qe nuk ka kthim
nuk ishte dashuri
por thjesht nji tradheti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)