Më mbaj mend (për 1 muaj)

KMC & Ervini - Crazy In Da Club

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref... (Edison)

get crazy in da club
get doing what you want
I'm rocking all the hores the shows
and everyone
I'm doing what I like
I'm allways getting high
I'm rocking the club
I'm allways riding high

(KMC)

sa her vij e boj e boj on
kmc gjithcka ty ta dhuron
sdi pse me mer ti ne telefon
zonin ma degjon kur un jam nmikrofon

dukesh shum nice perpara big size
so hot po mdukesh pak nice

(ERVINI GET-UP)

a e di ca menoj kur po tshikoj
kam shum deshire me ta puth ty at goj
trupi jot i lir mu ka lidh si zinxhir
mere edhe shoqen po shoh e pase tmir

fike telefonin du me kon vec per mu
edhe ty ta don ket un e kam kuptu
ske me harru emrin tim jo kollaj
sot per sot jam ktu se neser msheh nmaj

Ref... (Edison)

get crazy in da club
get doing what you want
I'm rocking all the hores the shows
and everyone
I'm doing what I like
I'm allways getting high
I'm rocking the club
I'm allways riding high

(TREL0)

mere me lol girl e di qe tpelqen
ti rri mes vetes dhe menja trren
ajo ska dashuri do vetem aventur
po kte mos u afro se ka cuna me kultur

easy trelo man ejo what's up
leket kur marojn mikrofona gjen prap
ti po bon sikur merzitesh prap ktu e ke menjen
dhe kur bon interesanten ti e rren veten

supersar girl emrin ta kam ngjit
kto qe tkan inat din vec me bertit
ti don vec muzik me shaf ate qe je
ti sdo me tfort se fuqin vet e ke

per recodrin ne club per te dirdh vendin
me skuadren me modele per te cmen terrenin
ma e mir se ty ska se ma tmir ty sgjen
crazy in da club baby nije ket refren

Ref... (Edison)

get crazy in da club
get doing what you want
I'm rocking all the hores the shows
and everyone
I'm doing what I like
I'm allways getting high
I'm rocking the club
I'm allways riding high

me minifun i mir ky parfum
muzika nmaksimum sonte nuk ka me gjum
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)