Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.o.G. - Gishtat E Mesum

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:2x
............................................................
Ja majn vetit nalt thojn une shoki vraj
Ja bojn qefin vetit fillojn tani shajn
Ata qe sfolin shum ata jon te rrezikshem
Si sheh ka te dalin jo si plumi i tejdukshem
............................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)