Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Hajde Luj Hajde Luj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nexhati...
Per çka je merzit oj çik
Koke ra n'mazun
Kush ta ka prish qejfin
Vallen pse s'po lun

Afrimi...
Per çka je merzit oj çik
Koke ra n'mazun
Kush ta ka prish qejfin
Vallen qe s'po lun

Nexhati...
Hajde luj hajde luj
Mos ja prish hatrin askuj
Kenaqu çik sa je e re
Ket sevda ma nuk e ke

Afrimi...
Hajde luj hajde luj
Mos ja prish hatrin askuj
Kenaqu çik sa je e re
Ket sevda ma nuk e ke

Remzia...
Jam merzit o djale
Per dashnin qe pata
Kur po te dhimka zemra
S'po kalojka nata

Motrat Mustafa...
Jam merzit o djale
Per dashnin qe pata
Kur po te dhimka zemra
S'po kalojka nata

Remzia...
Hajde luj hajde luj
Mos ja prish hatrin askuj
Kenaqu çik sa je e re
Ket sevda ma nuk e ke

Motrat Mustafa...
Hajde luj hajde luj
Mos ja prish hatrin askuj
Kenaqu çik sa je e re
Ket sevda ma nuk e ke

...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)