Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Noku Vogel

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Noku!!

Me lot ne sy jam sonte tu shkru
Me lot ne se jam sonte tu shkru per ty

REF.
Sa shum malli mka mar (i love you so much)
Lotet nuk po dun me u ndal (yeeeh)
kisha dhon gjithqka qe sonte tjesh me mu
Oh sa shum malli mka mar

5x
I Miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much

O Noku vogel te dua sa gjith boten
Mezi po pres te shoh, qe ta puth doren e vogel.
Mezi po pres tkem afer, ta puth lali Leandren
Ti puthi te dy syt te bukur dhe t'tregoj babi dhuraten.
Mezi po pres qe tfolim tregom edhe per shkollen.
Sa shkronja i ke msuar qe ke shkrujtur ne fletore.
Mezi pres tndegjoj zanin kur ti mthirr MR.MONEY.
Kur e din qe se kam qef por ti e ben veq per inati.
Sa shum mke ngja ti gjestet mi ke mar ti.
Je gjysma ime dhe pa ty nuk jam i ploti.
Saher se qe qan ti e ndjej dhe un prej s'largti.
Me dridhet zemra kur te shoh me pika loti.
Ti je arsya qe, ende po marr frym ne ket tok.
Ti je arsya qe, ende un po jetoj.
Do jem aty per ty sa her qe tkesh nevojen per mu.
O Noku vogel te du gjith bota je ti per mu.

REF.
Sa shum malli mka mar (i love you so much)
Lotet nuk po dun me u ndal (yeeeh)
Kisha dhon gjithqka qe sonte tjesh me mu.
o sa shum malli mka mar.

5X
I Miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much

O Ti se din sa shum me ka mar malli te shoh.
C'do nat ne enderr ti me del edhe, me perqafon.
Te them te dua dhe mezi po press qe te takoj.
O Noku vogel o Noku vogel.

Rri ne mendime e jetoj ne kujtime.
Kur te pash per her te par ti ishe veq sa dora ime.
T'mora Pran vetes ti fillove t'qeshesh.
Nuk e di a m'njohe apo ndjeve diqka tjeter.
Tani je rritur je ber nje vajz e bukur.
Ti je my shooting star je fati im ti je nje kukull.
Shoh syt e tu, kur shikoj qiellin e kalter.
Besova ne mrekulli dhe Zoti mu ma dha dhuraten.
Ma dha LEANDREN do thot qe leu ANDRA
Kuptimi emrit tend o noku thanks to your mama.
Beatiful ladies si ju nuk ka gjith bota.
Sido qe tken shku punet un per ju do behem copa.

REF.
Sa shum malli mka mar (i love you so much)
Lotet nuk po dun me u ndal (yeeeh)
Kisha dhon gjithqka qe sonte tjesh me mu
O Sa shum malli mka mar

5X
I Miss u so much
Malli mka marr
I said i miss u so much
Malli mka marr
I said i miss uh so much
Malli mka marr
I miss u so much
Malli mka marr
I miss u so much
TI KURR SKE ME DIT DERI SA TBOHESH VET PRIND.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)