Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gold AG - Manaferra

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Gold AG #:
Kallet veni si benzina Flaka i del sa her qe vina
Dihet se kush e bon prush Une ktu pra se kush
AGA e kalli shkrum e boni Dove nuk po ju nihet zoni
A pe sheh sa mir e biiii Dhezet krejt sa her qe viiiii
O sa mir o ka shkon viti qe AGES qysh regjet hiti
Kto pasoja i ka pervoja FOL FOL qka tu nal goja
Dije mir si na nuk ka Je ka rren se se ki pa
Kesaj her vi me shizo GOLD ANDIN e ZIZOOOO...

Kastro Zizo #:
Up Down Baby Up Down jam ai qe vij te ty edhe bon
RRi n;Kom Baby Rri N;Kom jam ai qe vij te ty dhe s'guxon

Andin Randobrava #:
Reff 2x: A Pe ndjen ti këtë erë a pe ndjen oo syni jem hajde knej lule er manafer o ka vjen sa pom pelqen pomm Pelqennnn...

Gold AG #:Hajde afromu ma ngat ejjj Mos e kqyr sahatinnn
Une nuk t'jepi afat VEQ ta hupi takatinnn
Kogja mir je tu u dok Po dyqysh si vettt
Ktu o AGA plot me shok Ju ngrehi si magnett

Kastro Zizo 2x:Po vij nga deti e po sjelli SikLet i preva Flokt e mi po nina si mbreT ajje ka jee ajee ka jee ajeee ooo mua mke pas drejt ........

Andin Randobrava #:
Reff 4x: A pe ndjen ti këtë erë a pe ndjen oo syni jemm hajdee Knejj Lule eeR manafer o ka Vjen sa pomm pelqenn Pomm Pelqenn
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)