Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Band - Ne Ty Jam Dashuruar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
u ben do vjet qe te njooh
shum net ne enderr t'shooh
nje ndjenj ne zemer flet
nuk di si do ta them
nese un sonte dehem
nga ti nuk do te fshehem

2x
zemra do te flet vet
do ta thot nje sekret

sonte gotat zbrazen , mbushen
nga deshira, faqet skuqen
ndjenj e re qe se kam shpesh
e verteta del ne shesh
del ne shesh nje e vertet
qe s'ta thash un kurr ne jet
kam diqka per te treguar
se ne ty jam dashuruar
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)