Orgesa Zaimi - Every Minute

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
What was up is now goin' down
We'd better leave it all to chance
We make it up just to tear it down
It doesn't make any sense
Well it's a long way up so don't let anybody bring you down

Every minute
Just like it's the last
You'd better give it
Everything you've got
Don't let em drag you down
Keep risin' higher the sky is the limit
Every minute
Give it all you got
Keep workin' on it
Cause hope is all you've got
Don't let em slow you down
Keep the dream alive and there will be no limit

When life is tough you wanna give it up
Yeah you feel like breakin' down
You've had enough you wanna sum it up
It makes you wanna leave this town
Well it's a long way up so don't let anybody bring you down

Every minute
Just like it's the last
You'd better give it
Everything you've got
Don't let em drag you down
Keep risin' higher the sky is the limit
Every minute
Give it all you got
Keep workin' on it
Cause hope is all you've got
Don't let em slow you down
Keep the dream alive and there will be no limit
No limit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)