Më mbaj mend (për 1 muaj)

Haxhi Maqellara - Napoloni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E jalla jalla jalla kush po kercen
Jalla jalla jalla kush po kercen

E kush kercen napolonin
Kush kercen napolonin
Çunat e koridorit
E çunat e koridorit

Lujma lujma belin
Lujma moj lujma belin
Ta fal lala qemerin
Ta fal lala qemerin

O mari maria
Faqet gurabija
O mari marjana
Faqet me nishana x2

E jalla jalla jalla kush po kercen
Jalla jalla jalla kush po kercen

E kush e bon haremin
Kush e bon haremin
Çunat e Ali Demit
Çunat e Ali Demit

Lujma moj lujma shtatin
Lujma moj lujma shtatin
Ta fal lala sahatin
Ta fal lala sahatin

O me marsh te ligat
E mu bofsh kurban
Me jaranit isha
E jaranit jam x2

...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)