Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ghetto - Baby

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ghetto.

prej fminis jom mundu me gjet ni femen qysh e du
asi qe m'pergjigjet ne t'gjitha pytjet qe ja boj per mu
nuk e di edhe sa vjet.. edhe sa muj..
sa dush maje en veti pa njoni-tjetrin nuk mujm.
me nejt.. pa njoni-tjetrin nuk mujm me flejt
jom i sigurt qe dashnia jon osht e shejt
un jom lind per plot femna, po njo o lind per mu
gjelozi pse ka athu? une gjelozi spo du
po du dashuri mem fal se dashuri ka rrall
zemer une t'du, zemer une kam me t'marr
se.. shum po flasin krejt menen e mbajn te na
njerzit nuk i njoh, e per mu po din gjithqka
ti qite doren en n'zemer, t'lus tregoma at emer
qe ti e ndjen ma shum se secila femer
mos mbaj inat me mu, ti je zogu im
pasuria ime qe tejkalon qdo qmim

Refx2
Astro

My BABY, BABY please come back
BABY, BABY, nuk t'lo vet
edhe nese m'dalin tjerat perpara
ti je dashuria e vertet..


Ghetto

e di per ty kom nevoj, e di ki nevoj per mu
krejt fjalet qe rrjedhin prej tjerve, sbon mju besu
se djali rruges veq njo munet me dashuru
skom nevoj me mohu, BABY THIS IS THE TRUE
sum vyn pare, as fama, as kerre n;ket jet
nuk ka kuptim jeta nese ti nuk merr pjes
po du pi teje hala, spo du me t'sha
jena 2 po me zemer jena njo
WTF, ti je shpriti jem binjak, zemra bon takk
po du me ty me perjetu qdo rast
e di nashta n'fillim kena me pas fshtir pak
po me rendesi osht na 2 me kon prap bashk
see.. nuk ja vlen, nashti tjert t'pelqejn
po nuk i ndjen, edhe nese 100 dhurata ti blejn
prap ki me kon ajo qe ki mem pas te vetja
dashuria e vertet, qe qekjo o tema, SYN..

Refx4
Astro

My BABY, BABY, please come back
BABY, BABY, nuk t'lo vet
edhe nese m'dalin tjerat perpara
ti je dashuria e vertet..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)