Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Besën Tënde

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Besen tende ma ke dhane,
me fjale te embla me ke thane,
ne mendime do ta mbaj,
do ti mbushi syt me vaj.

Ref 2x
Puthjet tona nuk harrohen,
do ti ruajm ne te dy,
zemrat tona nuk largohen,
une te dua vetem ty.

Athu ndonjeher ne kete jete,
do te jem vetem me ty,
shpirti im ne ty ka mbet,
s'ti harroj ata 2 sy.

Ref 3x
Puthjet tona nuk harrohen,
do ti ruajm ne te dy,
zemrat tona nuk largohen,
une te dua vetem ty.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)