Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - I Ka Qit Lulia Durt E Bardha N'xham

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hajde qika ta knojna sy zezen
Hajde qika ta knojna sy zezen
Vllaut tone tja urojm martesen
Vllaut tone tja urojm martesen

Hajde me shuplaka me dahire
Hajde me shuplaka me dahire
Lum po bajna nusja sa e mir e
Lum p o bajna nusja sa e mir e

Ani kcyrni kcyrni kush po vjen e
Ani kcyrni kcyrni kush po vjen e
Nusja edhe dhandrri sikur molla n'rrem
Nusja edhe dhandrri sikur molla n'rrem

Ani kcyrni kcyrni kush ka ardh e
Ani kcyrni kcyrni kush ka ardh e
Nusja vllaut tone o ma e mira n'mahall e
Nusja vllaut tone o ma e mira n'mahall e
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)