Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Motrat Mustafa - Lumturine Ne Zemrat Tona

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lumturin ne zemrat tona
Dhe dashnin ce kem ujdis
Mos lejo zot t'na pengoj
Asnje therr t'na hy n'mjedis

Sonte qielli ka n'drru ngjyren
E ti afer po me vjen
Nuk kam pas dashni ma t'madhe
Se per ty moj zemra jem

REF
Cka thot bota se n'degjoj
Cka thojn hallkut sju besoj
I besoj vec zemres tande
Ce kac shum me dashuroj

Shum me dashuroj

II
Ty nuk mundem me te idhnu
Me ty gjeta rehati
Dashuria asht ma e ambel
Vec dy zemra kur e din

REF
Cka thot bota se n'degjoj
Cka thojn hallkut sju besoj
I besoj vec zemres tande
Ce kac shum me dashuroj

Shum me dashuroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)