Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Je Perfekte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
krejt te thon je perfekte kujt sja the 1 pershendetje
asnjeher sdashurove nje fjal tmir kujt sja fole

zemer ti e di qe veq un ta thej mendjen
zemer ti e di qe gjithmon e boj tenen 2ref.

krejt te thon je trheqse qe mendon veq per vete
asnjeher sdashurove nje fjal tmir kujt sja fole

zemer ti e di qe veq une ta thej mendjen
zemer ti e di qe gjithmon e boj temen 2ref.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)