Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Bukurane

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te kam then se e me shum se shum
perfekte e nuk ka fotograf qe te
reziston per cover je veshja jote
class duke gjet parat me bon kur ec
e un qe mbahem si fras kurgjo nuk
kam fjal dua ta di perse

Ref (2x):
Dale vajza bukurane jeten sharmante
na tranon, Dale naten ne lokale e
vajza te tjera xhelozojn

Fantastike magjike je si enderr a
net te dyt t'kam dasht nga momenti
par qe t'kam pa me sy veshja jote
class duke gjet parat me bon kur ec
e un qe mbahem si fras kurgjo nuk
kam fjal dua ta di perse

Ref (4x):
Dale vajza bukurane jeten sharmante
na tranon, Dale naten ne lokale e vajza te
tjera xhelozojn
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)