Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Pa Justifikim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Heshtja yte po më vret
E di se ke një sekret
E më thuaj thuaj...

Ke ndryshuar qind për qind
E mos u mundo
nuk mundesh me m'bind
Mbetëm të huaj...

Vetëm thuaje...
atë që nga unë e fsheh
Dua nga ti ta di
Se ndahemi...

Më mirë pa justifikim
Ti thuaje ...
se sa të jetë zhgënjim
e vuajtje...

Më mirë le të qaj një ditë
Sado që dhemb
se sa një jetë të tërë
Kjo më tremb...

Më mirë pa justifikim
Ti thuaje ...
se sa të jetë zhgënjim
e vuajtje...

Më mirë le të qaj një ditë
Sado që dhemb
se sa një jetë të tërë
Kjo më tremb...

Do të jetë një marrëzi
Nëse ti nuk ke fuqi
Të thuash fundi fundi
haaaaaaaaa...

Do të jetë një padrejtësi
Nëse nuk më thua drejtpërdrejt në sy
Dashuria humbi...

Vetëm thuaje...
atë që nga unë e fsheh
Dua nga ti ta di
Se ndahemi...

Më mirë pa justifikim
Ti thuaje ...
se sa të jetë zhgënjim
e vuajtje...

Më mirë le të qaj një ditë
Sado që dhemb
se sa një jetë të tërë
Kjo më tremb...

Më mirë pa justifikim...

Më mirë pa justifikim
Ti thuaje ...
se sa të jetë zhgënjim
e vuajtje...

Më mirë le të qaj një ditë
Sado që dhemb
se sa një jetë të tërë
Kjo më tremb...

Më mirë pa justifikim
Ti thuaje ...
se sa të jetë zhgënjim
e vuajtje...

Më mirë le të qaj një ditë
Sado që dhemb
se sa një jetë të tërë
Kjo më tremb...

Lyric & Music:
Avni Qahili
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)